Новини

Нарада

19-20 квітня на Херсонщині відбувся семінар Асоціації «Українське насіннєве товариство»

19-20 квітня на Херсонщині відбувся семінар Асоціації «Українське насіннєве товариство» за участю регіональних представників Асоціації. Під час семінару його учасники обмінювалися думками стосовно проблем розвитку насінництва в Україні, вдосконалення діяльності Асоціації та активізації місцевих осередків.

- Головна мета Асоціації – створення в Україні таких умов, за яких наше насіння зможе гідно конкурувати на світових ринках, - зазначив під час пленарного засідання виконавчий директор Асоціації Геннадій Кійко. - У нас працює понад півтори тисячі суб’єктів насінництва, проте далеко не всі вони здатні на належному рівні виконувати свої функції. Завдання регіональних представництв Асоціації - налагодити взаємодію виробників насіння на місцевому рівні з метою обміну інформацією та надавати їм різноманітну методичну допомогу. У свою чергу Асоціація всіляко сприятиме роботі представництв, - відзначив Геннадій Кійко.

Представники більшості областей України також отримали нагоду ознайомитися з досвідом роботи Інституту зрошувального землеробства, насінницького господарства «Дріада», дослідного господарства «Асканійське» із запровадження новітніх технологій та активного використання наукового потенціалу. На нараді регіональним представником Асоціації по південному регіону було обрано Голову Ради Засновників НВФ «Дріада» - Лазера Петра Нарцисовича.