Нагороди

Агропідприємство року 2012

Нагорода
"Агропідприємство року 2012"

Агропідприємство року 2012

За офіційними даним Державної статистики Рада Торгово-промислової палати України нагородила колектив НВФ «Дріада» Національним сертифікатом «Агропідприємство року 2012» в номінації «Лідер галузі з виробництва зерна та зернобобових серед підприємств Херсонської області» з врученням срібряної медалі Національного бізнес-рейтингу.

Диплом лауреата почесної нагороди "Зірка пошани" III ступеня

За визначні заслуги перед суспільством у професійній та громадській діяльності Асамблея ділових кіл нагородила у 2012 році колектив НВФ «Дріада» дипломом «Зірка пошани» III ступеня.

Диплом міжнародної нагороди "Золотий Ягуар" Міжнародна нагорода "Золотий Ягуар"

У 2011 році Асамблеєю ділових кіл за зразкове ведення бізнесу, високу професійність та партнерську надійність НВФ «Дріада» відзначена дипломом лауреата міжнародної нагороди «Золотий Ягуар».

Почесна грамота фiрми Дрiада

За особливе визнання й успішне співробітництво, в 1998 році вручена
Почесна грамота Інституту рослинництва та овочівництва м. Нові Сад, Республіка Сербія і Чорногорія

Почесна грамота фiрми Дрiада Почесна грамота фiрми Дрiада

За активну участь у виставкових заходах, рекламу сортів і гібридів соняшника вітчизняної селекції, фірма нагороджена грамотами XVI Міжнародної виставки-ярмарку "Агро-2004".

 

Диплом фiрми Дрiада

В 2004 році НПФ "Дріада" нагороджена Дипломом "Провідне підприємство України" у номінації "Агропромисловий комплекс"

Нагорода фiрми ДрiадаЗнак якостi фiрми Дрiада
В 2005 році за значний внесок у розвиток агропромислового сектора та високу якість насіння зернових культур фірма нагороджена дипломом і знаком якості "Вища проба"

 

Диплом фiрми Дрiада Диплом фiрми Дрiада Диплом фiрми Дрiада
Диплом фiрми Дрiада Диплом фiрми Дрiада Диплом фiрми Дрiада
Диплом фiрми Дрiада

Науково-виробнича діяльність колективу фірми відзначена різними нагородами.
За активну участь у виставкових заходах та рекламу сортів і гібридів соняшнику вітчизняної селекції НВФ "Дріада" нагороджена грамотами XVI Міжнародної виставки - ярмарку "Агро-2004".
У 2004 році ТОВ НВФ "Дріада, ЛТД" нагороджена Дипломом "Провідне підприємство України 2004 р.» в номінації "Агропромисловий комплекс".
У 2005 році за внесок у розвиток агропромислового сектора та високу якість насіння зернових культур НВФ "Дріада" отримала ДИПЛОМ лауреата загальнонаціонального конкурсу "ВИЩА ПРОБА".
За активну участь у виставці «ІнтерАГРО 2005» фірма нагороджена дипломом виставки.
Державне управління справами, Національний комплекс "Експоцентр України" нагородив ТОВ НВФ "Дріада" в номінації "Рослинництво, садівництво, виноградарство" дипломом "Кращий вітчизняний товар року", як виробника кращих товарів у 2005 році.
У 2006 році НВФ «Дріада» отримала нагороду загальнонаціонального проекту «Україна Аграрна» - Лідер агропромислового комплексу України. Державне управління справами президента України, Національний комплекс «Експоцентр України» нагородив ТОВ НВФ «Дріада» Дипломом учасника Загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна».
У 2007 році ТОВ НВФ «Дріада» нагороджена Дипломом III Міжнародної спеціалізованої виставки - конференції «Україна зернова 2007».
У 2008 році ТОВ НВФ «Дріада» нагороджена Дипломом переможця національного бізнес - рейтингу з присудженням звання ЛІДЕР ГАЛУЗІ за основними видами діяльності «Рослинництво» (перше місце сумарного балу в Херсонській області по крітеніям: «Обсяг реалізованої продукції», «Продуктивність праці», « Чистий прибуток »,« Заробітна плата »).
У 2011 році Асамблеєю ділових кіл за зразкове ведення бізнесу, високий професіоналізм та партнерську надійність НПФ «Дріада» отримала міжнародну нагороду «Золотий ягуар».
За видатні заслуги перед суспільством у професійній та громадській діяльності Асамблея ділових кіл нагородила в 2012 році колектив НВФ «Дріада» дипломом «Зірка пошани» III ступеня.
За офіційними даними Державної статистики Рада Торгово-промислової палати України удостоїв колектив НВФ «Дріада» Національним сертифікатом «агропідприємств року 2012» в номінації «Лідер галузі по виробництву зерна і зернобобових серед підприємств Херсонської області» з врученням срібної медалі Національного бізнес - рейтингу.